Perakende Çözümleri

Kasa işlemlerinden satış sonrası servise kadar tüm perakende süreçlerinde verimliliği artırın.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

+90 216 700 15 76

Perakende Çözümleri - Venüs Bilişim
Müşterilerin alışveriş deneyimlerini daha kolay ve konforlu hale getiren Logo Perakende çözümleri, perakende mağazalarındaki ön ofis ve arka ofis işlemlerini gerçek-zamanlı yönetmeyi sağlıyor. Böylece satış faturalarından iadelere, kampanyalardan fiyat yönetimine, stok kontrolünden müşteri kayıtlarına, satın almadan ödeme sistemlerine, kanal yönetiminden kampanya kurgularına ve satış sonrası servis işlemlerine kadar tüm süreçleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek mümkün oluyor.
Diva POS - Venüs Bilişim

Diva Pos 

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanan ve ister yerleşik ister bulutta kullanılabilen kasa çözümü Logo Diva POS, tüm kasa işlemlerinin hızlı ve kolaylıkla takip edilmesini ve yönetilmesini sağlıyor.

Perakendenin hızına yetişen kasa çözümü..

Diva Service

Bulut tabanlı çalışan Logo Diva SERVICE, perakende şirketlerinin tamirden yedek parça teminine kadar bütün satış sonrası servis süreçlerini en çevik ve verimli şekilde yönetmesini sağlıyor.
Satış sonrası serviste kalite
Logo Diva SERVICE, merkezi ya da çoklu servis ağlarını en verimli şekilde yönetmeyi sağlıyor. Bulut tabanlı yapısıyla hiçbir yatırım gerektirmeden kolayca devreye alınan ve tüm cihazlarda kullanılabilen Logo Diva SERVICE ile tüm servis işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.
Diva Service - Venüs Bilişim
Diva Shop - Venüs Bilişim

Diva Shop

Logo Diva SHOP, tek mağazalı ya da birkaç şubeli perakende işletmelerinde, kasa işlemlerinden stok, satın alma ve ön muhasebeye kadar pek çok farklı ön ofis ve arka ofis sürecini hızlı ve güvenilir bir şekilde, bulut üzerinde yönetmeyi sağlıyor.
Devreye alındığı anda işletmenizi dijital dönüşüm yolculuğunda bir adım ileriye taşıyan, ihtiyaca göre ölçeklendirilebilen, uygulamalara hız, güvenilirlik ve kolay takip imkanı kazandıran Logo Diva SHOP ile tanışın; dönüşümün gücünü yakalayın!

Diva Channel

Logo Diva CHANNEL kanal yönetimi yapan perakende şirketlerinde, merkez ile şubeler arasında kasa işlemlerini senkronize edip tüm mağazacılık süreçlerinin hızlı ve kolaylıkla takip edilmesini ve yönetilmesini sağlıyor.
Kanal yapısına özel teknoloji 
Stok yönetiminden optimizasyonuna, kanaldaki tüm şubelerin ya da bayilerin anlık kontrolünden raporlamalara, mağazalar arası ürün transferinden şube bazlı kampanya planlamaya, lojistik süreçlerinden müşteri memnuniyeti çalışmalarına kadar uzanan kapsamlı kanal yönetimi uygulamaları, Logo Diva CHANNEL ile buluta taşınıyor.
Diva Channel - Venüs Bilişim
Favicon-venus
İletişim - Venüs Bilişim

Sorularınız ve talepleriniz için 

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan her zaman memnuniyet duyarız. 

+90 216 700 15 76