Logo J-Platform

Logo j-Platform ERP, web tabanlı yapısıyla her an, her yerden erişilebilen, esnek bir çözüm sunuyor.
Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

+90 216 700 15 76

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) - Logo J-Platform

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ve bayilik yapısıyla faaliyet gösteren şirketlerin tüm iş süreçlerinin uçtan uca, verimli ve etkin yönetilmesini sağlayan Logo j-Platform ERP, web tabanlı yapısıyla her an, her yerden erişilebilen, esnek bir çözüm sunuyor.

Minimum yatırım maliyetleri, maksimum verimlilik

Web tabanlı çalışan Logo j-Platform, esnek yazılım mimarisi ile donanım maliyetini azaltarak işletmelerin, grup şirketlerinin ve bayi ağlarının hızla ve uygun maliyetlerle sisteme bağlanmasını ve tüm operasyonel süreçlerin tek bir merkezden kontrol edilebilmesini sağlıyor. İşletmenin büyümesine paralel olarak sunucu sayısı artırılabiliyor, sınırsız kullanıcı tanımı yapılabiliyor.

Geniş konfigürasyon seçenekleri

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilen esnek yapıdaki j-Platform, çok sayıda konfigürasyon seçeneği ile iş süreçlerini istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandırmayı sağlıyor. Logo j-Platform ile işletmelere ve sektöre özel uygulamalarla standart ERP fonksiyonları zenginleştirilebiliyor.

Farklı Logo çözümleriyle entegrasyon

Logo’nun İnsan Kaynakları, İş Analitiği, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İş Akış Yönetimi ve e-Çözümler gibi birçok yeni nesil uygulaması ile tam entegre şekilde çalışabilen Logo j-Platform, böylece kapsamlı bir ekosistem içinde tüm iş süreçlerinin etkin bir şekilde yönetilmesine imkan tanıyor.

j-Platform’un esnek yapısı sayesinde yatırım maliyetlerinizi azaltın

Ürün firmanın kendi
bünyesinde sunucuya kurulur.

Ürün firma dışında data center ortamında özel bir ortama kurulur.

Aylık veya yıllık ödemler halinde
lisans kullanım bedeli alınır.

Ürün firma ortamına kurulur, tek sefer lisans bedeli alınır. (on-premise)

Logo j-Platform çözümünün kullandığı “Docker” teknolojisi sayesinde birden fazla işletim sisteminin aynı donanımı paylaşılabilmesi sağlanıyor. “Docker” teknolojisi ile tek bir fiziksel makinada çok sayıda sanal makine oluşturarak her yeni uygulama için farklı bir sunucu satın almak yerine halihazırda varolan sunucuda, yeni bir sanal makine oluşturarak yatırım maliyetlerini düşürme imkânı elde edebilirsiniz.

Logo j-Platform’un bu teknolojisi sayesinde gerektiği anda, gerektiği kadar yatırım yapabilir ve işletmenizin kaynaklarını verimli kullanabilirsiniz. Firmanızın büyümesine paralel olarak sunucu sayısını artırabilir, sınırsız kullanıcı tanımı yapabilirsiniz.

Ayrıca, büyük raporlar ve toplu yapılan işlemler sunucu tarafında gerçekleştirilip istemciye
iletildiği için kullanıcıların sistem performansı etkilenmez.

Logo J-Platform - Venüs Bilişim

Özellikler

Web tabanlı yapısı ve kolay implementasyon imkanıyla Logo j-Platform, minimum teknoloji yatırımıyla kurulabiliyor. Farklı çözümlerle entegrasyon ve ek modüllerle özelleştirme süreçleri de hızla tamamlanarak çözüm kısa sürede devreye alınabiliyor. Yine web tabanlı yapı sayesinde, Logo j-Platform’a her an ve her yerden erişim sağlamak mümkün oluyor.

Logo j-Platform, bir işletmedeki tüm süreçleri merkezi şekilde yönetmenin yanı sıra, dağıtım ağı bulunan işletmelerin de tüm bayilerindeki projeleri, kayıtları ve ana verileri tek merkezden kontrol edip yönetebilmelerini sağlıyor.

Logo j-Platform, sadece Logo çözümleriyle değil, Web Servisler sayesinde üçüncü parti çözümler ve uygulamalarla da sorunsuz entegrasyon sağlıyor.

Güncel mevzuatlara ve uluslararası muhasebe standartlarına tam uyumlu çalışan Logo j-Platform, standartlara uygun finansal ve mali raporlama imkanı sunuyor. Önceden tanımlanmış finansal tablolar ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebiliyor, fiş kayıtları üzerinden işlemlere ulaşılabiliyor ve tüm döviz kurları Logo portalından kolayca indirilebiliyor. Ayrıca ikinci hesap planı oluşturulabiliyor ve kurumlar arası konsolidasyon tam olarak sağlanabiliyor.

Logo j-Platform; finans yönetimi, satın alma, bütçe yönetimi, proje yönetimi, satış ve dağıtım, varlık ve bakım gibi pek çok farklı fonksiyonu kapsayan ve hepsi birbiriyle entegre çalışan geniş bir modüler çözüm yelpazesi sunuyor. 

Logo j-Platform çözümü, tek seferlik lisans bedeli veya kiralama modeli ile alınabiliyor. Çözüm, işletmelerin kendi bünyelerindeki sunucularda devreye alınabiliyor ya da firma dışında özel bir barındırma servisinden yararlanılabiliyor. Dışarıda barındırma servisinin seçilmesi, çözümün kurulum maliyetlerini de düşürüyor. 

“e-fatura”, “e-defter”, “e-arşiv”, “e-irsaliye”, “e-ekstre”, “e-mutabakat” gibi elektronik süreçler direkt j-platform çözümünün içerisinden kolaylıkla yönetilebiliyor.

Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo CRM; göz yormayan, estetik tasarımı ile modern ve kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor.

İşletmenizin tedarikten satışa kadar tüm süreçlerini verimli yönetin!

Sıkça sorulan sorular

Detaylı bilgi için bizi +90 216 700 15 76 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Logo j-Platform çözümüne kullandıkça öde veya süresiz lisanlama modeli ile sahip olabilirsiniz. j-Platform’u kendi bünyenizde bulunan bir sunucuda veya kiraladığınız özel bir ortamda kurabilirsiniz. Ayrıca, Logo Yazılım’ın barındırma hizmetini de kullanabilirsiniz.

Evet, j-Platform iki şekilde özelleştirilebilir. Kolay uyarlama özelleği sayesinde kısıtlı değişiklikler yapılabilir. Logo Platform Tailor (LPT) özelliği sayesinde ise ileri seviye değişiklikler yapabilirsiniz.

Evet, j-Platform’da kullanıcı bazında detaylı yetkilendirme yapabilir, işlem ve seçeneklerin yetkilendirilmesinin yanı sıra formlar üzerindeki alanlara kadar detaylı yetkilendirme yapabilirsiniz. 

“e-fatura”, “e-defter”, “e-arşiv”, “e-irsaliye”, “e-ekstre” ve “e-mutabakat” gibi elektronik süreçler direkt j-platform çözümünün içerisinden kolaylıkla yönetilebilir.

Logo j-Platform içerisinde yer alan proje modülü sayesinde tüm şirket projelerinizi yönetebilir,  zaman ve proje kaynak takibinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca “Proje Portalı” ile sahadan hızlı veri girişi sağlayabilirsiniz.

Tüm sistem ile çift yönlü entegre olan Bütçe Modülü ile şirket bütçenizi tanımlayabilir, bütçe kontrolü, proje bütçe ilişkilendirmesi ve ödenek takibi gibi süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Logo j-Platform çözümünü kullanmak için tavsiye edilen sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Logo J-Platform - Venüs Bilişim
Favicon-venus
İletişim - Venüs Bilişim

Sorularınız ve talepleriniz için 

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan her zaman memnuniyet duyarız. 

+90 216 700 15 76