Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümleri

Logo Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleriyle kaynaklarınızı tek noktadan uçtan uca yönetin

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

+90 216 700 15 76

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümleri

Logo Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri, her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyor. Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlayan Logo ERP ile daha fazla verimlilik elde ediliyor. Operasyonel süreçleri otomatik hale getiren ERP iş yükünü de önemli ölçüde azaltarak zaman ve maliyet tasarrufu kazandırıyor. Logo ERP çözümleriyle daha verimli iş süreçleri çalışan memnuniyetini, süreçlerin daha etkin yönetimi de müşteri memnuniyetini artırıyor.

Logo J-Platform - Venüs Bilişim

Logo J-Platform

Logo j-Platform ERP, web tabanlı yapısıyla her an, her yerden erişilebilen, esnek bir çözüm sunuyor.
Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ve bayilik yapısıyla faaliyet gösteren şirketlerin tüm iş süreçlerinin uçtan uca, verimli ve etkin yönetimi

Tiger 3 Enterprise

Kapsamlı üretim faaliyetleri olan orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik Logo Tiger 3 Enterprise, süreçleri kolaylaştırıp geniş fonksiyon yelpazesiyle üretim süreçlerindeki ihtiyaçları etkili şekilde karşılayarak üretimde sürdürülebilir verimlilik sağlıyor.
Logo Tiger 3 Enterprise, ölçeklendirilebilir yapısı sayesinde zaman içinde değişen gereksinimlere kolayca uyarlanabiliyor.
Tiger Wings Enterprise - Venüs Bilişim

Tiger Wings Enterprise

Özellikle büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarını web üzerinden çalışan alt yapısı ile karşılamak üzere tasarlandı.

Logo Tiger Wings Enterprise, zengin iş fonksiyonları ve geliştirilebilir yapısıyla tam kapsamlı bir çözüm sunuyor.

Tiger3

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Logo Tiger 3 ile işletmeler, ihtiyaçlarına en uygun ERP paketini oluşturabiliyor.

Logo Tiger3 - Venüs Bilişim
Logo GO 3 - Venüs Bilişim

Tiger Wings

Logo Tiger Wings ERP, geniş modüler yapısı ve zengin fonksiyonlarıyla orta ve büyük ölçekli işletmelerin iş süreçlerini iyileştirmenin yanı sıra web üzerinden kullanım sayesinde sürdürülebilir verimliliği her an, her yerde destekliyor.

Logo Tiger Wings ile ERP zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor. 

Go3

KOBİ’lere özel olarak geliştirilen Logo GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçleri tek noktadan etkin bir şekilde yönetiliyor..

Logo GO 3, kullanıcı yorumları doğrultusunda yenilenen arayüzü ile istenen tüm bilgilere kolayca ulaşmayı
sağlarken, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı kazandırıyor.

Logo GO Wings - Venüs Bilişim

Go Wings

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği web üzerinden kullanılabilen Logo GO Wings ile, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçleri her an her yerden anlık olarak yönetiliyor. 

İşletmenizde verimliliği artırmak için Logo GO Wings her zaman yanınızda

Start3

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.
Start 3 - Venüs Bilişim
Logo Mali Müşavir - Venüs Bilişim

Mali Müşavir

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan Logo Mali Müşavir 3, sunduğu tam çözüm kümesiyle mükelleflerin e-devlet süreçlerine hızla katılımını sağlarken, beyannamelerden bordrolara, defter beyan süreçlerinden büro yönetimine kadar çok sayıda modülle de iş yükünü azaltıp zaman tasarrufu kazandırıyor.
Favicon-venus
İletişim - Venüs Bilişim

Sorularınız ve talepleriniz için 

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan her zaman memnuniyet duyarız. 

+90 216 700 15 76