Logo Yazılım Kurumsal İş Çözümleri

Her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verilerini ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yöneten Logo Yazılım Çözümleriyle işletmenize değer katıyoruz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz

+90 216 700 15 76

Akıllı çözümlerle şirketinizin verimliliğini arttıralım.

Her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verilerini ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yöneten Logo Yazılım Çözümleriyle işletmenize değer katıyoruz.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümleri

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümleri

Logo Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleriyle kaynaklarınızı tek noktadan uçtan uca yönetin.

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan Logo ERP çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyor. Böylece işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri sadeleşiyor ve iyileştiriliyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendirin, birlikte kazanın.
Müşterilerle yapılacak görüşmelerin planlanması ile başlayan ve satış sonrası memnuniyet ölçümlerine kadar uzanan süreçte, mobil kullanım imkanı da sunan Logo CRM sayesinde müşteri merkezli bir yapı oluşturmak ve böylece kârlılığa doğrudan etki edecek bir sistem kurmak mümkün oluyor.
Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM) - Venüs Bilişim

İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM)

İşletmeniz için en doğru kararları Logo insan kaynakları çözümleriyle alın!
İşe alımdan performans değerlendirmelerine, izin takibinden yan haklara kadar tüm insan kaynakları süreçlerini bir bütün halinde, tek noktadan ele almak, işletmelere iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Bu hedef doğrultusunda geliştirilen Logo İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri, İK departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Perakende Çözümleri

Kasa işlemlerinden satış sonrası servise kadar tüm perakende süreçlerinde verimliliği artırın
Perakendeye odaklı, en yeni teknolojilerle donatılmış, hızlı ve verimli çözümler sunan Logo, her ölçekten perakende şirketine, yerleşik ya da bulutta kullanılabilen çözümler sunuyor. Perakende sektörü için özel olarak tasarlanan bu çözümler, uçtan uca tüm süreçleri kapsıyor; müşteri memnuniyetini ve dolayısıyla kârlılığı artırmaya odaklanıyor. Bulut teknolojisinin kullanılmasıyla terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, yedekleme, veritabanı kurulumu, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımlara gerek kalmıyor.
Perakende Çözümleri - Venüs Bilişim

Depo Yönetimi (WMS)

Depo süreçlerinizi etkili şekilde yöneterek maliyet ve zaman tasarrufu sağlayın, müşteri memnuniyetini artırın.
Logo ERP çözümleriyle entegre çalışan Logo Depo Yönetim Sistemi çözümleri, üretimden satışa kadar her noktada etkili kontrol ve yönetim sağlıyor. El terminallerinin sisteme entegrasyonu, en son teknolojili barkod sistemleri, farklı modüllerin kullanılabilmesi, ihtiyaca göre uyarlamalar yapılabilmesi gibi özellikler sunan Logo Depo Yönetim Sistemi çözümleriyle işletmeler maliyetlerini düşürürken verimliliklerini artırabiliyor.
Favicon-venus

Sorularınız ve talepleriniz için 

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan her zaman memnuniyet duyarız. 

+90 216 700 15 76